Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Thajsko - letoviska, ostrovy a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Thajsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Thajsko.

Pattaya – Thajsko pro každého

Pattaya – Thajsko pro každého

Bývalé rybářské městečko, které si v minulosti oblíbili američtí vojáci, je dnes jedním z nejznámějších thajských letovisek. Vzhledem k možnosti levného ubytování, krásným plážím a výborným restauracím patří v Thajsku k nejnavštěvovanějším turistickým cílům.

celý článek

 

Za tajemstvím thajských chrámů

Za tajemstvím thajských chrámů

Vydáte-li se do Thajska, zcela určitě narazíte na nějaký „wat“, což je jakýsi chrám a klášter v jednom. V celé zemi jich je kolem 40 000, ačkoliv označení wat může být ošidné. Thajské waty se totiž mohou značně lišit svou velikostí, od rozsáhlých komplexů až po malé svatyně.

celý článek

 

Na návštěvě ve Velkém paláci

Na návštěvě ve Velkém paláci

Město andělů, velké město a bydliště Buddhy, nedobytné sídlo Boha Indry, vznešené hlavní město světa, vyzdobené devíti drahokamy, královské město s mnoha paláci, které se rovnají nebeskému domovu Boha, město, které bylo darem Indry a stvořeno Višnu Karmem. Že nevíte o jakém městě je řeč? No přeci o Bangkoku, o městě s nejdelším názvem na světě.

celý článek

 
1 2
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko