Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Thajsku

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Thajsku

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/

 

Vydejte se na dovolenou do Thajska se specialisty! V roce 1994 bylo právě Thajsko naší první destinací. Dnes pořádáme zájezdy do 136 zemí světa, včetně Thajska, kde máme oficiální zastoupení.

Kromě toho se můžeme pochlubit prestižním oceněním Friends of Thailand i tím, že jsme to byli my, kdo v roce 2000 zorganizoval první charterové lety do Thajska. Dnes nabízíme desítky pobytových i poznávacích zájezdů.

Vyberte si některý z pobytových zájezdů do Thajska. Nabízíme například:

Pattaya – město hříchu, kde se nikdy nebudete nudit. To je Pattaya, nejslavnější letovisko v zemi. Tady se nudit rozhodně nebudete.

Phuket – říká se, že thajský Phuket nabízí nejlepší služby. Zároveň je zlatou střední cestou, pokud nechcete ruch opravdu obrovského letoviska, ani osamocenost ostrůvků.

Phi Phi – poslední zemský ráj. Souostroví Phi Phi je předobrazem slavné filmové Pláže, která se tady i natáčela. Maximální míra soukromí, maximální luxus.

Mezi poznávacími zájezdy do Thajska najdete třeba i:

Okruh severním Thajskem – protáhneme vás po všech koutech Bangkoku a pak navštívíme i slavná historická města. A závěr? Závěr bude patřit perle severu, krásnému Chiang Mai.

Okruh jižním Thajskem – poznejte s námi krásy Andamanského pobřeží. Vezmeme vás na nejkrásnější místa – do letoviska Phuket, na souostroví Phi Phi, Ko Lanta a Krabi.

Národní parky Thajska – jak vypadá siamská příroda? Krásně! Přesvědčí vás o tom návštěva thajských národních parků. Na programu je i vodopád Erawan nebo plovoucí trhy.

V Thajsku pro vás zajistíme i golfovou dovolenou, zajistíme pro vás svatbu v Thajsku a dovolenou v Thajsku můžete zkombinovat i s poznáním dalších zemí jihovýchodní Asie.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.