Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ko Phangan - informace o thajském ostrově

Ko Phangan je ostrov, na kterém se setkávají dva extrémy. Na jedné straně je vyhledávaný baťůžkáři toužícími po klidu, na straně druhé flamendry z celého světa přijíždějícími na slavnou Full Moon Party. Ještě v 80. letech byl ostrov neobjeveným místem, kam utíkali cestovatelé před bujícím turistickým ruchem z okolních ostrovů. Když v té době parta kamarádů uspořádala menší oslavu narozenin, asi ani netušila, jak se v budoucnu taková událost zvrhne. Nápad se zalíbil, a tak každý měsíc při úplňku křepčilo stále více a více lidí na pláži Haad Rin. Posledních několik let se jedná o masovou událost, které se účastní až 30 000 milovníků party, kteří vesele flámují za doprovodu techna, notně povzbuzeni alkoholem a drogami slabšího i silnějšího kalibru. Toho s chutí využívá místní policie, jejíž razie v tom lepším případě končí mastnou pokutou, v tom horším vězením. Když ale mejdan skončí, budete překvapeni nakolik klidným ostrovem Ko Phangan je. Na ostrov ležící severně od Ko Samui se nejlépe dostanete letem z Bangkoku. Cesta potrvá asi hodinku a půl.

Haad Salad Beach bývala dříve úkrytem pirátů. Těm se musí nechat, že měli opravdu vkus, protože pláž se řadí k nejkrásnějším na ostrově. Měkký písek, čisté moře a skály, které ji ohraničují, vytvářejí vskutku atmosférickou podívanou. Thong Nai Pan Beach jsou vlastně dvě pláže tak trochu na konci světa. Vysoké hory, které je ohraničují, znesnadňují přístup masové turistice. Přesto zde však naleznete jedny z nejlepších hotelů na ostrově se skutečně kvalitními službami i levnější bungalovy. Rodinné zábavě a dovolené není úplně přátelsky nakloněna Haad Rin Beach. V jejím okolí najdete hotely a bungalovy poskytující služby všeho druhu, diskotéky, bary a hromadu zábavy.

 

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko