Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lamai - informace o letovisku

Lamai se nachází na východním pobřeží ostrova Ko Samui, 10 km jižně od Chawengu. Lamai je vedle Chaweng Beach druhou nejoblíbenější lokalitou. Bílý písek a stovky kokosových palem sklánějících se nad modrozelenou vodou dodávají Lamai mnohem klidnější a přirozenější atmosféru. Lamai představuje ideální místo, kde se ukrýt před davy turistů.

Přestože není Lamai nijak veliká, stále poskytuje čilý noční život, mnoho barů a širokou škálu restaurací, obchodů a masážních salonů. Na Chawengu a Lamaii najdete nejvyšší koncentraci nejrůznějších zábavních podniků, ale samozřejmě také banky, supermarkety, turistické agentury a půjčovny nejrůznějšího sportovního vybavení, aut či skútrů. Zcela nově zrestaurovaný bar ve stylu motorkářského pubu nacházející se kousek od pláže Lamai a Pressburg´s Coffe je toho dokladem. Slovenský majitel Jaro se svou manželkou a malou dcerkou se budou těšit na vaši návštěvu.

Thajsko, Ko Samui, Lamai Beach
Foto: Lamai Beach, ostrov Ko Samui

Ti, kteří si rádi užívají her ve vlnách, si zde užijí mnoho zábavy, neboť pláž není chráněna žádným korálovým útesem a moře je proto o něco divočejší. Pro milovníky sportu je zde k dispozici vybavení na kajaking nebo šnorchlování. Na hlavní plážové trase se nachází zdravotní a meditační centra, obchody s potápěčskou výzbrojí či škola thajského boxu.

Zdejší největší atrakci představují trhy pod širým nebem a starý klášter Wat Khunaram, kde se nachází místní muzeum a malebné obrázky vesnice. Lamai je proslulé pro své "Babiččiny a dědečkovi skály", která jsou oblíbené jak mezi Thajci, tak mezi turisty ze zahraničí. V Lamai se nachází i Wat Silangu - jedna ze dvou zlatých pagod na ostrově. Pokud budete chtít vyrazit do přírody, můžete se vydat po pěšinkách za plážovou promenádou, kde naleznete krásné ovocné a kokosové plantáže.

Klidnější pláže Bo Phut, Mae Nam a Taling Ngam najdeme na severním a západním pobřeží. Jejich písek není tolik bílý, jsou užší a možná na pohled méně atraktivní, zato jim nechybí klid. Vedle pláží jsou dalšími zajímavými místy ostrova vodopády Hin Lat a Na Muang, falické skalní formace na jižním konci zátoky Lamai, obrovský sedící Buddha na ostrůvku Ko Fan a hlavní osídlená část ostrova s obchody, restauracemi, turistickými kancelářemi a hotely.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko