Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ko Yao - informace o thajském ostrově

Ko Yao je souostroví, které se skládá ze dvou větších ostrovů - Ko Yao Noi a Ko Yao Yai a mnoha dalších malých ostrůvků. Ko Yao si udržuje svoje muslimské tradice a je relativně nedotčený rychlým rozvojem jako blízký Phuket. Cesta na Ko Yao je jako cestování v čase. Pokud tedy hledáte absolutní klid, krásné písečné pláže a toužíte po ničím nerušeném rozjímání pod palmou, pak je Ko Yao tím pravým místem.

Ubytovacích kapacit tu najdete minimum, takže není nijak narušen turismem. Je zde několik bungalovů, které nabízí jednoduché, ale velmi půvabné ubytování. Pro milovníky potápění a šnorchlování je to hotový ráj, na své si tu přijdou i vyznavači rybaření a pěší turistiky. Půjčení aut zde není možné, ale můžete se domluvit s majiteli bungalovů na Ko Yao Yai a použít jejich motorku.

Při návštěvě souostroví Ko Yao byste měli respektovat hluboce zakořeněné muslimské tradice místních obyvatel. Na Ko Yao Yai je mnoho zajímavostí jako například pláže Tikood Bay, Ao Khlong Son, Ao Sai, Ao Larn, Ao Hin Gong, Lo Pa Raed, Laem Nok-ok nebo Hat Pasai.

Thajsko se již dlouhou dobu řadí mezi nejoblíbenější turistické destinace jihovýchodní Asie. Tuto přízeň Thajsku zajistila rozmanitá kultura, nádherné písčité pláže, kvalitní služby a příjemné podnebí.

Ke skvostům Thajska se řadí také thajské hlavní město Bangkok s chrámovými komplexy Wat Po s nejdelší sochou ležícího Buddhy, Wat Tramit se zlatou sochou Buddhy nebo Mramorový chrám. Thajsko znamená přírodní ráj i pestrý noční život s množstvím zábavních příležitostí. Dovolená v Thajsku vám umožní poznat jak chutná různorodá thajská kultura, kuchyně i co obnáší tradice léčitelství. Absolvovat nepřekonatelnou thajskou masáž je téměř povinností každého turisty.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko