Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ao Nang Beach - informace

Asi 20 km severozápadně od Krabi se prostírají poetické pláže jako Ao Nang, Rai Leh a Ao Phra Nang. Věnovat se zde můžete mimo jiné kurzům horolezectví, které probíhají na strmých skalních útesech.

Pláž Ao Nang je zasazena mezi vápencové skály. Je zde rozlehlý záliv s mnoha krásnými plážemi a 83 malými ostrůvky. Mezi nejznámější patří East Rai Le, West Rai Le a Tham Phra Nang, která je na úpatí jílového pohoří.

Koupání je možné na pláži, která lemuje celé letovisko Ao Nang nebo na mnoha nádherných větších nebo menších plážích v okolí na pobřeží nebo na ostrovech a ostrůvcích, které jsou snadno dosažitelné levnými nájemními loďkami. S najímáním loděk pro skupinky i jednotlivce může být nápomocen průvodce. Restaurace a menší obchůdky jsou k dispozici přímo v Ao Nangu, větší obchody, trhy a večerní zábava ve městě Krabi.

Ubytování a další turistická vyžití jako potápění, lodě k pronájmu a vyhlídkové jízdy na kanoích jsou možné. V Ao Nang si lze pronajmout loď a navštívit blízké ostrůvky Poda, Thap a Mo s krásnými plážemi, čistou vodou a barevnými rybami a korály.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko