Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Railay (Rai Leh) - informace o oblasti

Asi 20 km severozápadně od Krabi se prostírají poetické pláže jako Railay (Rai Leh) a Ao Phra Nang. Věnovat se tu můžete mimo jiné kurzům horolezectví, které probíhají na strmých skalních útesech. Kouzlo tohoto jedinečného kraje neporušilo ani ničím neregulované bujení areálů s bungalovy stavěnými těsně vedle sebe.

Thajsko, Krabi
Foto: Railay Beach

Stále více příznivců skalního lezení směřuje do thajského města Krabi na západním pobřeží země, kde vyhledávají zdejší nádherné vápencové stěny a lezení ve stabilně teplém počasí. Z nábřeží v centru Krabi odjíždějí malé čluny na několik nejpopulárnějších pláží v okolí. Většina lezců zamíří okamžitě na pláž Railay, vzdálenou asi 45 minut od Krabi. Pláž je dostupná pouze člunem.

V oblasti se nachází spousta skalních útvarů. Jeskyně se svými stalaktity a stalagmity přidávají na atraktivitě zdejšího kraje. Čekají vás zde nedotčené pláže s čistě bílým pískem a mělkým mořem. Railay je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě, protože Krabi je svými přírodními krásami unikátní oblastí. Zkrátka Railay beach se stala rájem pro horolezce z celého světa a není divu, že se zde pravidelně schází světová špička sportovního lezení na zimní tréninkové pobyty.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko