Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Wong Amat - informace o pláži

Wong Amat je jednou z nejoblíbenějších pláží na Pattaye. Pokrývá jí bílý písek a vstup do moře je pozvolný. Najdete ji v severní části letoviska Pattaya. Blízkost hlavního města, které je vzdáleno pouhých 140 km severozápadním směrem (2 hodiny autobusem), učinilo z Pattaye jedno z prvních letovisek v Asii.

Pláž v Pattayi se táhne od severu k jihu a je dlouhá 4 km. Souběžně s ní vede pobřežní promenáda, obvykle přeplněná minibusy (songthaeo) vyhlížejícími své pasažéry. Konec pláže na severu Pattaye je extravagantní a prudce elegantní. Jeho kolorit vytvářejí lepší hotely, dražší restaurace a o něco méně přeplněné pláže.

Ve středisku se nacházejí bungalovy a pokoje v nízké zástavbě s možností stravování v restauracích, kde se servírují thajské a mezinárodní pokrmy. Součástí komplexu jsou nezbytné sladkovodní bazény, fitness, tenisové kurty a možnost zahrát si stolní tenis či absolvovat tradiční thajskou masáž.
Pattaya sama je svižným místem, které je ochotno vám splnit každé přání. V jejím okolí se však nachází i několik památek, k nimž se dostanete díky půjčovnám automobilů i motocyklů, kterých je zde neuvěřitelné množství.

Tipy na výlety

Na silnici vedoucí do Sukhumvitu se nachází Pattayský sloní park. Můžete zde přihlížet zajímavému tréninku slonů a jejich práci. Na silnici ke golfovému hřišti siamského country klubu leží Pattayská sloní vesnice. Představení se podobají těm v parku, jsou však o poznání profesionálnější.

Na téže silnici se nachází také park Panarak, což je tropická zahrada s rybníčkem dobře zásobeným rybami. Návštěvníci si zde mohou za poplatek za rybářské potřeby ulovit svou večeři. K dispozici zde mají také restauraci, bungalovy, minigolfové hřiště, stezky pro jogging a jízdu na kole i čluny.

Asi 3 km od střední části Pattaye leží Mini-Siam. Tato výstava se podobá Ancient City v Bangkoku – představují tu zmenšené kopie nejznámějších kulturních a historických staveb Thajska.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko