Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kamala Beach - informace o pláži

Kamala Beach je jednou z nejoblíbenějších pláží v thajské oblasti Phuket. Je navštěvována především turisty, kteří hledají klidnější místo pro odpočinek a relaxaci. Pláž Kamala Beach je dlouhá 3 km a táhne se po západní straně Phuketu. Je obklopena nádhernou přírodní scenérií představovanou nejen bělostnou pláží a tyrkysovým mořem, ale také kaskádovitými horami a tropickou vegetací, zastoupenou například kokosovými palmami.

Pláž Kamala Beach je známá především krásou přírodně se vlnícího pásu bílého písku. Nevhodná pro neplavce, a to z důvodu korálových útesů nedaleko pobřeží, útesy však ocení zejména milovníci podmořského světa. Kamala Beach je půvabně sevřená zátokou a společně s rybářskou vesnicí je obklopena zalesněnými kopci.

Kamala Beach, ostrov Phuket, Thajsko
Foto: Kamala Beach

Kamala Beach dosud netrpí velkými přívaly turistů dokonce i v hlavní sezoně a zachovává si tak příjemně klidnou a relaxační atmosféru a pro každého nabízí dostatek prostoru. Od května do října přitahuje Kamala Beach surfaře, kteří zde nacházejí perfektní podmínky pro surfování.

Noční život v Kamala Beach je spíše poklidnější a odehrává se v malých restauracích a místních barech. Ve zdejších restauracích můžete ochutnat vynikající speciality z plodů moře nebo typickou thajskou kuchyni. Letiště se nachází v Phuketu, je vzdáleno asi 50 minut jízdy. Rušné centrum Patong je vzdálené pouhé 4 km a dostupné je autobusovou dopravou.

Členitý a hornatý Phuket je pokryt z velké části tropickou vegetací, dvanácti dlouhými bílými písečnými plážemi a mnoha malými rýžovými poli, ananasovými, gumovníkovými, kokosovými a kakaovníkovými plantážemi, palmovými háji a stromy s ořechy kešu. Vápencové hory dosahují výše 442 m a v okolních mangrovových porostech žijí opice, mořské vlaštovky a mnoho dalších chráněných živočichů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko