Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Karon Beach - informace o pláži

Karon Beach nese název od městečka, které obklopuje celou pláž po její délce. Je vzdálená přibližně 15 minut od pláže Patong. Poslední trendem je udržet tuto pláž vhodnou pro rodinné dovolené, s maximálním potlačením sex-turismu. Všechny hotely jsou situovány za silnicí, což vhodně odděluje pláž od rušných zón. Pláž je dostatečně široká, čistá a písečná.

Karon Beach se v současnosti se skládá ze dvou pláží. Karon Noi, známá svou nádhernou jeskyní. Karon Yai, nabízí nezapomenutelné zážitky těm, jež rádi šnorchlují na útesech. I přes neustálý rozvoj a vyšší počet návštěvníků zůstávají obě pláže klidnou částí ostrova.

Karon Beach, ostrov Phuket, Thajsko
Foto: Karon Beach

Na Phuketu naleznete krásné písčité pláže s menšími i většími zátokami a můžete spočinout ve stínu bujné tropické vegetace. Ke klidnějším plážím patří Karon či Kamala, naopak Patong se vyznačuje bohatým nočním životem. Průzračně čistá voda Phuketu a nádherné korálové útesy jsou ideálním místem pro šnorchlování a potápění.

Nejznámější letoviska se nacházejí na jihozápadní straně a patří k nim především Patong Beach, Kate Beach a Karon Beach. Na své si zde přijdou milovníci nočního života, nákupů i skvělé kuchyně. Na druhou stranu nemusíte na Phuketu trávit svou dovolenou pouze pobytem na plážích. Naleznete zde velké množství chrámů, motýlí zahradu, zahradu orchidejí, akvárium, muzeum mořských mušlí s největší perlou na světě a nejen milovníky přírody okouzlí vnitrozemí ostrova, které je prorostlé palmami a ananasovými plantážemi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko