Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Patong Beach - informace o pláži

Patong Beach je jedna z nejznámějších pláží na ostrově Phuket. Jedná se o 3 km dlouhou písečnou pláž, s mnoha hotely a možnosti různých rodinných aktivit. V této oblasti také působí velké množství mezinárodních firem, jako KFC, McDonald's, Starbucks a další. Je zde také koncentrován noční život s mnoha bary a restauracemi. Nechybí ani travesti-show např. v Simon kabaretu. Vzhledem k velké koncentraci podniků, obchodů a hotelů je tato pláž velmi rušná v porovnání s ostatními.

Patong Beach je vhodná především pro ty, kteří hledají dovolenou plnou života a nezapomenutelných zážitků. Pláž je vyhledávaná pro křišťálově čistou vodou, možnost provozování vodních sportů jak pro začátečníky, tak pokročilé, večer pak můžeme vychutnat nádherné západy slunce.

Patong Beach, ostrov Phuket, Thajsko
Foto: Patong Beach

Největší a jeden z nejoblíbenějších thajských ostrovů láká každoročně stále více a více turistů. Na Phuket se nejlépe dostanete letecky z Bangkoku nebo lodí z ostrova Phi Phi. Nejznámější letoviska se nacházejí na jihozápadní straně a patří k nim především Patong Beach, Kate Beach a Karon Beach.

Na ostrově Phuket se nachází 5 golfových 18 jamkových hřišť, je zde možnost zapůjčení horských kol či provozování vodních sportů. V hlavním městě jsou banky, obchodní domy (Robinson), čínské chrámy a trhy s ovocem a zeleninou. Večer ožívá centrum nočního života Patong Beach. Na ostrově fungují otevřené sběrné taxíky, které vás za 2 USD přivezou ze sousedních pláží.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko