Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf v Thajsku

Golf se v Thajsku těší velké oblibě, z toho důvodu jsou po celé zemi rozesety stovky golfových hřišť splňujících ty nejvyšší standardy. Jednotlivá hřiště byla navržena a postavena slavnými světovými designéry za pomoci profesionálních hráčů. Pro vyznavače golfu je tak Thajsko opravdovým rájem a kdo sem jednou za tímto sportem zavítal, rád se vrací.

Převážná část thajských golfových hřišť je dílem nejlepších světových architektů, jako je například Pete Dye, Robert Trent Jones, Jack Nicklaus, Desmond Muirhead nebo Nick Faldo. Bohatou nabídku hřišť najdete v různých částech země, mnohé z nich patří k plážovým resortům, jiné se rozkládají na okraji pulzujících měst, jako je Bangkok nebo Pattaya a další jsou situována do horského prostředí. Každé z thajských golfových hřišť, ať se nachází kdekoliv, splňuje nejvyšší nároky na kvalitu. Mnohé golfové areály disponují vlastními hotelovými komplexy s bazény, masážními salony, restauracemi, tenisovými kurty a dalšími vymoženostmi. Co se týče ubytování golfistů, Thajsko nabízí vše, na co si vzpomenete - od luxusních pětihvězdičkových resortů až po útulné bungalovy na pláži.

Není to tak dávno, co bylo Thajsko světovou organizací zabývající se golfovou turistikou - World Golf Travel Agents Association – vyhlášeno za nejlepší světovou destinaci pro exotickou dovolenou s golfem. Pravidelně se zde proto konají mezinárodní golfové turnaje světové úrovně, kterých se účastní takové golfové hvězdy, jako Tiger Woods, Colin Montgomerie nebo Ernie Els. K těm nejvytíženějším a tedy i nejslavnějším golfovým hřištím v Thajsku patří Blue Canyon na ostrově Phuket. V těsném závěsu se pak na prvních příčkách v oblíbenosti drží Siam Country Club v Pattayi a Santiburi na ostrově Koh Samui.

V současnosti funguje v Thajsku přes 200 golfových hřišť, řada dalších je v plánu, nebo se již staví. Celkově se do budoucna počítá s asi 250 hřišti těch nejvyšších standardů. Jednotlivá hřiště nabízí možnosti skvělé hry jak pro začínající golfisty, tak i pro profesionály, na své si zde přijde naprosto každý. Navíc za hru zaplatíte jen zlomek ceny, Thajsko je totiž cenovým rájem. Podmínky ke golfu jsou více než dostatečné téměř po celý rok, za sluncem se tak můžete vypravit třeba v době, kdy Evropu sužují mrazy.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko