Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Thajsko - letoviska, ostrovy a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Thajsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Thajsko.

Sukhothai - poklady ukryté v džungli

Sukhothai - poklady ukryté v džungli

O tom, že Thajsko není jen zemí nádherných pláží a přírodních krás, ale také bohaté historie a jedinečných památek, se můžete přesvědčit ve městě Sukhothai. Toto město ukryté hluboko ve vnitrozemí Thajska bylo po dlouhých 120 let hlavním městem země. Najdete v něm spoustu cenných staveb i historický park, který je pod ochranou organizace UNESCO.

celý článek

 

Ostrov Phuket - perla Andamanského moře

Ostrov Phuket - perla Andamanského moře

Ostrov Phuket patří k nejnavštěvovanějším místům nejen v Thajsku, ale v celé jihovýchodní Asii vůbec. Není to ostrov jen tak ledajaký, pyšní se hned několika výjimečnostmi. Je například největším ostrovem v zemi (543 km2), jako jediný tvoří samostatnou provincii a také je provincií nejbohatší.

celý článek

 

Krabi – nezničitelná krása

Krabi – nezničitelná krása

Letovisko Krabi patřilo vždy k nejpopulárnějším místům v Thajsku. Platí to o něm i dnes, přesto že jej v roce 2004 doslova smetla ničivá vlna tsunami. Krabi na své atraktivitě ztratilo pramálo, jen ceny tu jsou znatelně vyšší.

celý článek

 

Nejoblíbenější místa Thajska

Nejoblíbenější místa Thajska

Chtěli byste si užívat relaxace na bělostných písečných plážích, nad kterými se sklání mohutné palmy, koupat se v nádherně teplém moři až neuvěřitelně tyrkysové barvy, poznávat unikátní kulturu, památky, nedotčenou přírodu a ochutnat jednu z nejvyhlášenějších kuchyní světa? Jeďte do Thajska! Dovolená v Thajsku, to jsou zážitky na celý život!

celý článek

 

Nejkrásnější pláže v Thajsku podle oblastí

Nejkrásnější pláže v Thajsku podle oblastí

Na východ na ostrov lásky Ko Samui nebo třeba do kokosového ráje Ko Chang? Zvolit si při cestování do Thajska cílovou destinaci, to vyžaduje zjistit si vše potřebné o jednotlivých lokalitách. Tento článek berte jako malého průvodce, který vám může pomoci v rozhodování, který kout země by se vám mohl nejvíce líbit.

celý článek

 

Ancient City v Bangkoku – Thajsko jako na dlani

Ancient City v Bangkoku – Thajsko jako na dlani

Na jihovýchodním okraji Bangkoku se na obrovské ploše rozkládá jedna z největších atrakcí thajské metropole – Ancient City. V tomto rozlehlém komplexu si můžete prohlédnout repliky nejvýznamnějších historických památek celého Thajska. V tomto skanzenu byla vystavěna více než stovka chrámů, soch a dokonce i části vesnic z nejrůznějších koutů země.

celý článek

 

Thajsko - velký okruh s možností navštívit Kambodžu

Thajsko - velký okruh s možností navštívit Kambodžu

Je konec podzimu. S menší skupinou účastníků zájezdu do Thajska čekám na odbavení v hale letiště v Praze-Ruzyni. Odlétáme na 23 dní za teplem a poznáním do jihovýchodní Asie. Ideální dobou pro návštěvu této země je právě období od listopadu do března, kdy jsou příjemné teploty, prší jen občas a tak i vlhkost vzduchu je přijatelná.

celý článek

 

Exotická dovolená v Thajsku s německými CK se vyplatí

Exotická dovolená v Thajsku s německými CK se vyplatí

Ještě před několika lety znamenala exotická dovolená skutečný luxus, který si nemohl dovolit každý. Cena takové dovolené se mnohdy rovnala ceně ojetého automobilu a destinace jako je právě Thajsko patřila pouze do říše snů. Doba ovšem postoupila a na náš trh začaly pronikat německé cestovní kanceláře s mnohem levnějšími zájezdy.

celý článek

 

Cestování po Thajsku

Cestování po Thajsku

Thajsko je oblíbenou destinací nezávislých cestovatelů, protože se po něm cestuje snadno a navíc levně. Pro mnoho „baťůžkářů“ je tak jakýmsi odrazovým můstkem, kde si chtějí vyzkoušet, jaké to je cestovat na vlastní pěst. Do Thajska přijíždí každoročně více než patnáct milionů turistů, kteří chtějí poznat jeho krásy, kterých má opravdu nepočítaně.

celý článek

 

Ko Phangan - ve znamení divokých večírků

Ko Phangan - ve znamení divokých večírků

Druhý největší thajský ostrov Ko Phangan proslul „full moon parties“ - úplňkovými večírky na pláži Hat Rin, při kterých nic není tabu. Tento zážitek je spíš ale odvrácenou stranou ráje, kterým toto místo bezesporu je.

celý článek

 

Ko Samui - ostrov hojnosti

Ko Samui - ostrov hojnosti

Ko Samui, třetí největší thajský ostrov, je jedním z mála zbývajících pozemských rájů. Dovolená tady vám umožní zapomenout na všední starosti a oddávat se pouze čisté radosti ze života.

celý článek

 

Singapur, Malajsie, Thajsko - pestrá exotická dovolená

Singapur, Malajsie, Thajsko - pestrá exotická dovolená

Jihovýchodní Asie má společné dějiny a multietnické obyvatelstvo. Je libo nádherné pláže a idylické ostrovy? Bažíte po lahodných kulinárních zážitcích? Hledáte dobrodružství ve stylu Indiana Jonese v dusných džunglích nebo raději nejžhavější novinky z oblasti soudobého umění, designu či módy? S CK AVETOUR se můžete vydat na cestu.

celý článek

 
1 2
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko