Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cha Am - informace o letovisku

Asi 200 kilometrů jižně od Bangkoku se na západní straně Thajského zálivu rozkládá oblíbené turistické středisko Cha Am. Zdejší pláže si oblíbili jak místní obyvatelé, tak i zahraniční návštěvníci, kteří sem rádi jezdí trávit dovolenou. Hlavním lákadlem Cha Amu jsou dlouhé, široké a čisté pláže tvořené jemným bílým pískem.

Pláže se pozvolně svažují do modravých vod Thajského zálivu, který je vyhledávanou lokalitou pro potápěče. Zdejší pobřežní vody ukrývají bohatý podmořský svět, v němž žijí spousty druhů pestrobarevných rybek, mořské želvy, ale také žraloci. Skvěle si užijí také šnorchlisté, i šnorchlování u pobřeží je totiž jedinečným zážitkem. Dále se zde nabízí pestré možnosti vodních sportů, jako je surfing, kiting, jízda na vodních lyžích, skútrech, nafukovacích banánech nebo třeba parasailing. Kdo vodním sportům neholduje, může si užívat jen občasného osvěžení ve vlnách a pak se opalovat na pláži, nebo si ve stínu palem přečíst dobrou knížku.

Pláže jsou lemovány množstvím restaurací a kvalitních ubytovacích zařízení, které nabízí opravdu perfektní služby. Milovníky golfu jistě potěší zdejší golfové hřiště, které je pečlivě udržováno a nabízí úžasné zážitky ze hry. Noční život ani zábava zde není příliš bohatá, ale to je možná na Cha Amu právě to krásné. V tomto letovisku si návštěvníci velmi cení především zdejší klidné a uvolněné atmosféry. Navíc právě zde se vám podaří zažít to pravé, nepříliš turistické Thajsko. Nejvíce Thajců sem míří na víkendy, aby si odpočinuli od ruchu a chaosu metropole. O víkendech a státních svátcích zde tak může být o něco rušněji. Co se týče zahraničních návštěvníků, nejčastěji se zde setkáte s lidmi ze severní Evropy, tedy ze Skandinávie a také Nizozemí.

Asi 25 kilometrů jižně od Cha Am leží další oblíbené a turisticky dosti navštěvované thajské letovisko Hua Hin, kde se nachází letní sídlo královské rodiny.  Hua Hin je oproti Cha Amu o něco větší a nabízí více obchodů, restaurací i zábavy. Pláž je ovšem stejně krásná jako nedaleká Hua Hin Beach. V blízkosti letoviska můžete navštívit také město Phetchaburi, které se může pochlubit množstvím zajímavých architektonických a historických památek.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko