Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Koh Maak - informace o ostrově

Ostrov Koh Maak najdete ve východní části Thajského zálivu. Koh Maak je situován ve vodách Trat Sea a jeho plocha je 16 kilometrů čtverečních. Je třetí největší ostrov provincie Trat, neboť je větší než ostrovy Koh Chang a Koh Kood. Na ostrově jsou nádherné písčité pláže, palmové háje a velmi přívětiví domorodci. Návštěvu ostrova doporučujeme především turistům, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.

Většina krajiny se skládá z pobřežní nížiny s kokosovými a gumovníkovými lesy. Překrásné zátoky a pláže můžete nalézt po celém obvodu pobřeží ostrova. Kolem ostrova jsou malé ostrůvky např. Koh Rayang Nai, Koh Rayang Nok, Koh Kham a Koh Kra Da. V okolí naleznete velké množství korálových útesů. Všechny tyto ostrovy jsou velmi málo navštěvovány turisty, takže zde můžete strávit poklidnou dovolenou bez přeplněných pláží. Naleznete zde opravdu neposkvrněnou panenskou přírodu.

Celý ostrov Koh Maak je lemován překrásnými zátokami a plážemi a představuje doslova oázu klidu. V okolí se nachází velké množství korálových útesů, které potěší milovníky podmořského života. Díky tomu, že ostrov Koh Maak není hornatý jako většina ostatních thajských ostrovů, můžete ho snadno prozkoumávat na kole. Silnice, která se táhne kolem celého ostrova, je dlouhá 27 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko