Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ko Bulon - informace o thajském ostrově

Pokud toužíte uniknout civilizaci a na své dovolené chcete potkat co nejméně lidí, je pro vás ostrov Ko Bulon to pravé. Jeden z 51 ostrůvků národního mořského parku o rozloze asi 4 kilometrů čtverečních je totiž rájem na zemi. Není to však místo pro každého. Elektřina odpoledne funguje pouze od 17 do 23 hodin a žádný z místních hotýlků nemá televizi ani klimatizaci. Klid a okouzlující místní obyvatelé ale dokáží zázraky a tak se ne nadarmo říká, že koho Ko Bulon jednou uhrane, ten se zakletí nikdy nezbaví. Takoví lidé se sem opakovaně vracejí za svou dávkou relaxace daleko ode všech.

Thajsko - Ko Bulon
Foto: rybářské lodě na ostrově Ko Bulon

Na ostrov se dostanete poměrně rychle, lodí. Z přístavu Pakbara, který leží severovýchodně od ostrova, je to v případě klidných vod asi 50 minut cesty. Ko Bulon je ostrůvek silně ovládaný sezónou. Pokud tedy přijedete mimo období od konce listopadu do začátku dubna, může se vám stát, že budete mít velmi limitované možnosti, kde se najíst. A v případě pobytu si samozřejmě nezapomeňte vybrat dostatečnou hotovost. Banku tady nikde nenajdete.

Volný čas můžete trávit opalováním se na pláži, potápěním či procházkou po ostrově. Nikde nenajdete silnici ani auto, ostrov snadno přejdete z jednoho konce na druhý asi za patnáct minut. Potápěči se tu vyřádí. Nedotčené korálové útesy a hejna barevných rybek vytvářejí podvodní harmonii, která lahodí každému oku. Ne nadarmo se ostrovu říká „thajské Maledivy“.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko