Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kata Noi Beach

Kata Beach sestává ze dvou částí, Kata Yai (Velká) a Kata Noi (Malá) a celkově je považována za nejkrásnější a nejklidnější na ostrově. Turistická letoviska a pláže jsou především koncentrovaná na západní straně ostrova.

Tradičně v Thajsku pláže nepatří žádnému soukromému subjektu, a hotely nemohou vlastnit nebo vymezovat části pláží jen pro svoji potřebu. Z tohoto důvodu lze najít volná místa i před těmi nejluxusnějšími hotely. Pláže jsou často obsluhovány místními prodejci s malými stánky (bary) přibližně 200 - 300 m vzdálených. Tyto bary zajišťují prodej nápojů a drobných jídel, včetně pronájmu lehátek se slunečními deštníky.

Rušné letovisko Patong s četnými bary, restauracemi a dalšími možnostmi zábavy je vzdáleno přibližně 20 minut jízdy. Středisko Kata Beach s několika obchůdky a restauracemi je od pláže Kata Noi vzdáleno asi 2 km.

Na Phuketu je celkem asi 100 potápěčských center. Na Phuketu jsou také 3 dekompresní komory. Pro potápěče je atraktivní oblast Similanských ostrovů, 100 km severozápadním směrem, viditelnost zde dosahuje až 40 m, dále Ko Surin a Richelieu Rock.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko