Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pai Plong - informace

Pai Plong je soukromý záliv, který je oddělen mohutnou vápencovou skálou od hlavního střediska provincie Krabi - Ao Nang village. Pai Plong je pouze 500 m široký písečný záliv, který je dostupný pouze lodí.

Pobyt na tomto místě vám poskytne překrásné scenérie tvořené okolními vápencovými skalami, jedinečné koupání, klidnou atmosféru a izolaci od vedlejšího centra turistického ruchu Ao Nang Beach. Ubytovací areál je tvořen stylovými bungalovy a leží v háji kokosových palem u pláže ostrova. V architektuře bungalovů je uplatněn domorodý styl s hojným využitím přírodních materiálů.

Krabi byl ještě před 20 lety pro turisty neznámý kout jižního Thajska. Rychle vydobyl pevnou pozici mezi příznivci tropických destinací. Kombinace bílých pláží rámovaných mohutnými skalami v pozadí je vděčným místem pro příznivce reklamních fotografií a filmaře z celého světa.

Krasové útvary, bujná stále zelená vegetace, 130 okolních ostrůvků v čele s Ko Phi Phi, to jsou místa, na které nikdy nezapomenete. Bájemi opředená pláž Hat Phra Nang je právem považovaná za nejúchvatnější pláž Thajska. Nachází se západně od mysu Railae Phra Nang. V útesu vysoko nad pláží najdete lagunu a místo, kde sídlí duch Nebeské princezny, podle které se oblast jmenuje. Druhé centrum oblasti je záliv Ao Nang.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Thajsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko